Prestižní ocenění v celorepublikové soutěži "Šikovné ruce našich seniorů" v Lysé n. Labem

17. 06. 2022
Slavnostní XXII. ročník celorepublikové soutěže Šikovné ruce našich seniorů – pro radost a potěšení, proběhl na výstavišti v Lysé n. Labem společně s výstavami Růžová zahrada a Lázeňský veletrh ve dnech 16. 6. – 19.6. 2022. Celá tato akce se konala pod patronací Středočeského kraje, kterého se zúčastnila delegace významných politických představitelů tohoto kraje.
Páteční slavnostní vyhlášení soutěže moderoval Saša Hemala. Na úvod promluvily hlavní organizátorky ředitelka Emilie Třísková spolu s Věrou Součkovou z Centra sociálních a zdravotních služeb Poděbrady. O společenskou úroveň se mimo jiné postaral hudební doprovod kapely Eso pod vedením Míly Hartmana.  Tato výstava je v České republice ojedinělá. Expozice čítala přes 3 000 prací a úroveň vystavovaných výrobků byla vysoká a inspirativní. Přesto se díla našich klientů dostala do té nejvyšší špičky. Ocenění za kolektivní práci získaly keramické výrobky – andělé klientů našeho Domova pro seniory Mikuláškovo nám. Brno, který se této soutěže zúčastnil jako jediný zástupce Brna. Na základě nabídky organizátorů, jsme se zúčastnili již podruhé a naše prezentace skončila výše zmíněným velkým úspěchem. Zároveň chci podotknout, že užitečnost a smysluplnost práce aktivizačních pracovníků s klienty ocenila jak ředitelka Emilie Třísková, tak i hlavní koordinátorka Věra Součková.
XXII. ročník, konaný v roce 2022 a podruhé jsme získali prestižní ocenění práce. Doufám, že to nebylo způsobeno pouze magickou číselnou symbolikou, ale tento úspěch se stane trvalým výsledkem píle našich pracovníků a klientů.
Libuše Matějková, aktivizační pracovnice
IMG_5912.jpg
IMG_5917.jpg
IMG_5922.jpg
IMG_5936.jpg
IMG_5948.jpg
IMG_5961.jpg
IMG_5980-(1).JPG
IMG_5997.jpg