Pěvecké vystoupení dua Evy a Vaška

14. 09. 2022
Populární pěvecké duo Eva a Vašek slaví úspěchy nejenom u nás, ale také v zahraničí. Od roku 2016 působí manželé Ševčíkovi za „Velkou louží“ a daří se jim velmi dobře, přestože je konkurence veliká. Nezapomínají na svoji rodnou domovinu a rádi se vrací na krátké koncertní turné.
Po tříleté přestávce, způsobené covidem, jsme je opět mohli v letošním roce s nadšením přivítat v našem domově.  Začátek vystoupení nemohl začít bez písně „Bílá orchidej“, která především tuto dvojici proslavila. Při krásných evergreenech známých zpěváků stékaly mnohým slzy po tvářích. Nezůstalo pouze u toho, ale skočná polka roztančila mnohé z nás, posluchači a vyznavači táborových ohňů si přišli také na své.  Panovala skvělá nálada, střídal se potlesk, úsměvy na tvářích, ale především zpěv písní, které tuto generaci nejvíce oslovují.
Děkujeme Evě a Vaškovi za jich laskavý přístup a nezištnost, protože věnují klientům bezplatné CD, DVD a knihy.  Děkujeme rovněž sestrám naší bývalé klientky paní Pechové, které zprostředkovaly vystoupení Evy a Vaška jako poděkování za péči jejich sestry v našem domově. A co říci na závěr: „Eva a Vašek opět nezklamali“. 
Libuše Matějková, aktivizační pracovnice
IMG_6683.jpg
IMG_6685.jpg
IMG_6689.jpg
IMG_6704.jpg
IMG_6714.jpg
IMG_6742.jpg
IMG_6753.jpg