Aktuality

Návštěva poníka Emila
10. 10. 2018

Říká se, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu…………Ne všem je ale dopřáno na ten hřbet vylézt a kochat se okolním světem. To však nemohlo zabránit tomu, abychom alespoň zážitek ze setkání s koníkem dopřáli i našim klientům.

Celý článek
Vystoupení žáků ZUŠ Fr. Jílka
03. 10. 2018
Ve středu 3. října zavítali pedagogové se svými žáky ze Základní umělecké školy Františka Jílka do našeho domova. Jejich vystoupení bylo věnováno oslavám 65. výročí založení školy a také blížící se oslavě 15. let založení domova pro seniory Mikuláškovo nám.  Na škole se neučí pouze hudební obor, ale také taneční, výtvarný a literárně dramatický.
 
Celý článek
Vystoupení hudebního uskupení Javory na Mikuláškově nám.
25. 09. 2018
Stromy jsou považovány za symbol krásy. Co strom to originál.  Náš domov má ve znaku list lípy. Název stromů nese i hudební uskupení Javory.
 
Celý článek
Pietní akt u příležitosti významného výročí čs. státnosti
24. 09. 2018
Vedení domova Mikuláškovo nám.  uspořádalo pietu  u příležitosti významného  výročí české státnosti a 14. výročí vysazení památeční lipky.
Celý článek
Pásmo lidových písní v podání Divadla 2-15
19. 09. 2018
Divadlo 2-15 k nám zavítalo letos již podruhé a tentokrát s pásmem lidových písní.
 
Celý článek
Výlet do papouščí ZOO v Bošovicích
12. 09. 2018
Většina z nás má papoušky spojeny s tropy, sluníčkem, vlhkem a horkem. Zajistit takové podmínky celoročně je v našem klimatickém pásmu náročná a nákladná záležitost. Mnoho  druhů  papoušků je schopno přežívat venku a dokonce hnízdit i v našich klimatických podmínkách. A právě ty poutají největší zájem našich chovatelů. Tak proč se na takové krasavce nezajet podívat!
 
Celý článek
Opékání špekáčků s heligonkou
29. 08. 2018
Pomaličku nám končí prázdniny , letní dovolené  a pro některé toto období může být smutné, zvláště pro školáky ….
 
Celý článek
Agility v domově pro seniory Mikuláškovo nám.
22. 08. 2018
Ve středu na naši zahradu zavítala slečna Šárka Frantová se svým psem Akimem, který předvedl našim klientům agility – sport a jiné psí triky.  
 
Celý článek
Vystoupení Dua Ruggieri
29. 07. 2018
     Už několikátý rok po sobě, k nám do domova přijela milá a energická „rodinka“ Duo Riggieri.

 
Celý článek
Hudební dopoledne s uměleckou dvojicí Evou a Vaškem
10. 07. 2018

Během prázdnin lidé cestují za hudbou, navštěvují festivaly a různé koncerty pod širým nebem. Ale poněvadž by tyto výlety byly pro naše klienty příliš složité, zveme si umělce, zpěváky a hudebníky k nám do domova.

Celý článek
Výlet do brněnské ZOO
27. 06. 2018
Blíží se prázdniny, léto je v plném proudu a přímo v tyto dny se nabízí možnost relaxovat v přírodě.  I my jsme strávili slunný den pod širým nebem v brněnské ZOO.  
 
Celý článek
Šikovné ruce našich seniorů
21. 06. 2018

Šikovné ruce našich seniorů uspěly v soutěži  v Lysé n. Labem !

Celý článek